מרכז למידה - מישור

 
"והיה העקוב למישור" .

בתיכון מרגלית פועל מרכז למידה הנותן מענה ותמיכה לימודית במקצועות השונים, תוך מתן אסטרטגיות למידה עדכניות, חדשניות ומתואמות בצורה אישית לכל קושי למידה.

פרויקט "מישור" הוקם עבור אותן תלמידות שחשות שהלימודים עליהן כ"עקוב"  והן פוסעות  במקצוע שונים בעקב ובשוליים, בעקבות ולא כמובילות. תלמידות אלו, שהלמידה בכיתה ההטרוגנית לא מתאימה להן ספציפית במקצוע זה או אחר, מקבלות שיעורים פרטניים או בקבוצה קטנה והומוגנית. השיעורים ממוקדים בליקוי או בחסר המדויק שלהן, ובכך נותנים מענה, מיישרים את הדרך וסוללים את הנתיב. זאת  במטרה למנוע נשירה ולעודד הצלחה מקסימלית בבחינות הבגרות.

הסיוע ניתן לתלמידות בכיתות ט' עד י"ב. לכל תלמידה נבנית תוכנית לימודים אישית, והיא מלווה צעד אחר צעד על ידי אחת החונכות. החונכות, מורות בהכשרתן, מתמחות באסטרטגיות למידה ומקנות את החומר מערוצי למידה רבים ועשירים. כל תלמידה בפרויקט "מישור" זוכה לסיוע ולליווי בהיקף של שעתיים שבועיות.

מעבר לסיוע הלימודי ולחוויית ההצלחה המיטיבה, עבור בת שמתקשה בלימודים טמונה כאן חוויה ברורה של תחושה עוטפת, מצעידה ותומכת. כאשר המספרים מרצדים באי סדר והתאריכים מתבלבלים, כאשר הקושי הלימודי מאיים בייאוש, בנשירה ובכישלון, ניתנת יד בדרך. ניתן לווי. 
אף אחת כאן לא לבד. לכולן מגיעה חווית הצלחה.

מפעלות שמחה – השמחה שבפעולה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמואל הנביא 83, ירושלים נייד: 9700900 - 02 דוא"ל: mifalot@gmail.com
 
 
 
 
אפיק
 
 
 
תמורה
 
 
 
תיכון מרגלית
 
 
 
סמינר שביל בית יעקב